Kilka słów
o naszej działalności

Szkoła nurkowania AQUARIUS to międzynarodowe doświadczenie w zakresie szkolenia płetwonurków, zdobyte w Polsce, USA, Francji i na Filipinach.

Szkolenia odbywają się wg standardów amerykańskiej federacji nurkowej PADI Professional Association of Diving Instructors. Promowany przez federację system edukacji nurkowej ma na celu stopniowe zdobywanie przez kursantów umiejętności oraz wiedzy, na zróżnicowanych kursach. Nasi kursanci uczą się nurkować dzięki licznym materiałom dydaktycznym, wykładom, a co najważniejsze zajęciom praktycznym na basenie i wodach otwartych. W naszej szkole możesz zdobyć uprawnienia począwszy od podstawowych, aż po profesjonalny stopień płetwonurkowy, czyli Divemastera PADI.

Gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonych kursów oraz profesjonalizm i rzetelność naszej kadry na każdym etapie szkolenia płetwonurkowego. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu nurkowego oraz organizujemy wyjazdy nurkowe krajowe i zagraniczne, podczas których możliwe jest ukończenie kursów nurkowych. Szkoła nurkowania AQUARIUS prowadzi zajęcia w Dębicy i w Nowej Sarzynie, gdzie mieszczą się nasze siedziby. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy uczyli Cię nurkować w Twoim miejscu zamieszkania, potrzebny jest jedynie basen i ZACZYNAMY...